subota, 31. svibnja 2014.

NK-Vinogradar vs.HNK-Gorica II, 31.05.2014. (09:30h), 25.kolo 1.ŽNL - 3:4(2:1)

Očekivano napeta utakmica i zaslužena pobijeda 3:4!!!
Imali smo čast odigrati utakmicu na odličnom terenu u Mladini. Utakmica je bila sadržajna kao i ona u jesenskom dijelu kada smo se vratili iz ponora. U ovoj doduše nismo ni u kom slućaju bili u ponoru, ali smo imali dio utakmice u kojem smo malo posustali, a za golove smo si samo krivi. U utakmicu smo ušli dobro te je Brzović već u 2.min.pogodio vratnicu gola domaćina. Domaćin je do 10.min. dva puta zaprijetio ali promašio gol. U 9.min. za 0:1 zabija Meić na dodavanje Brzovića. U 11.min. Debijađi brani udarac nakon kornera. Domaćin uglavnom preskaće igru u sredini terena dugim loptama. U 13.min. Brzović šutira a vratar brani. U 15.min.šut Žordića sa 20m brani vratar. U 17.min. dogodio se nezgodan pad našeg vratara Debijađija koji nakon duela sa domaćim napadaćem pada na leđa. Vjerojatno je to uzrok malo slabijoj reakciji u 20.min. kada domaćin sa 30m zabija za 1:1. Nakon primljenog gola kao da malo padamo u igri te Vinogradar koristi svoju fizičku nadmoć. U 21.min. Meić pogađa vanjski dio gola. U 23.min.odlična obrana Debijađija iz blizine. U 25.min. domaćin glavom nakon kornera pogađa za vodstvo od 2:1. U 26.min. Debijađi brani šut domaćina s 16m. U drugom poluvremenu nakon što je trener promijenio formaciju igre, izgledamo punom bolje. Ponovno preuzimamo kontrolu igre te prijetimo. Već na samom početku Žordiću dva pokušaja brani vratar, a Brzović u 37.min. šutira pored vratnice. U 40.min. stvramao gužvu pred golom domaćina nakon koje Posavec pogađa vratnicu. U 45.min. Meić sa 30m zabija gol pod gredu za 2:2. U 46.min. odličan pas Posavca D. do Posavca P, koji šalje odičnu loptu Brzoviću, koji zabija za 2:3. U 49.min. pokušaj Krizmanića sa 25m brani vratar. U 51.min.nakon kornera nespretno izbijamo loptu ravno na nogu igraču Vinogradara koji iz prve kroz hrpu igrača zabija za 3:3. U 57.min. šut Meića brani vratar, a u 59.min Meić s desne strane iz kosa zabija za 3:4. U 67.min. šut Tomića sa 25m brani vratar. Tijekom ovog dijela stvorili smo još nekoliko gužvi pred golom domaćina, a u zadnjim minutama domaćin stvara gužvu pred našim golom, tako da smo u zadnjoj minuti strijepili da ne dođe do izjednačenja. No, ova pobjeda je potpuno zaslužena i pohvale na igri u drugom poluvremenu.
Sljedeći vikend igra se zadnje kolo u kojem nam u goste dolazi ekipa Dugog Sela, koja pobjedama protiv naših ekipa želi potvrditi 1.mjesto u ukupnom poredku! Nadam se da će naša ekipa nastaviti odličnim igrama te izboriti pobjedu protiv Dugog Sela - za trenera!

SASTAV: Jan Paolo Debijađi, Agoun T, Vranić F, Žordić B.(od 61.Tomić D.)Skok SPetrović J.(od 36.Posavec D.), Posavec P, Sedlarić F.(od 36.Borovac T.), Brzović F.(od 67.Mandić A.), Meić N, Krizmanić K.(od 63.Kopilović L.).

KLUPA:  Borovac T, Mandić A, Kopilović L, Posavec D, Tomić D.
NE NASTUPAJU: Lugarić A, Šestak B, Vidak M, Trumbetaš M, Đurašin M.

STRIJELCI: 0:1 Meić N.(9.min.), 1:1 Obelić .(20.min.), 2:1 Šerić .(25.min.),
2:2 Meić N.(45.min.), 2:3 Brzović F.(46.min.), 3:3 Vinogradar.(51.min.), 3:4 Meić N.(59.min.).