subota, 8. ožujka 2014.

NK-Sesvete vs.HNK-Gorica II, 08.03.14. (18.15h), prijateljska utakmica- 1:1(0:1)

Svakoj ekipi pripalo jedno poluvrijeme, a golovi su pali u prvim i zadnjim minutama utakmice. Rezultat utakmice 1:1.
Rekao bih da je ovo bila jedna odlična utakmica, kao i ostale koje smo dosada igrali protiv odlične ekipe NK-Sesveta. Odmah bih želio pohvaliti cijelu našu ekipu na prikazanoj igri u kojoj su pokazali sav svoj talent, a pogotovo zato što su Sesvete u 2.poluvremenu igrali s nekoliko igrača 99.godišta. Zadovoljni su bili i svi naši navijači koji su bili prisutni, te posebno trener Vidak. Moram primijetiti da je naša zadnja linija u ovoj utakmici bila posebno sigurna te odradila svoj zadatak na visini. Inaće, kao što Ste dosada primijetili, izbjegavam poimence isticati pojedince, ali danas ne mogu ne čestitati našem vrataru J.P.Debijađiju na dvije odlične obrane pred sam kraj utakmice, pogotovu na onoj visokoj lopti koja se parabolom spuštala pod prečku (60.min), a koju je on čudesnim skokom izbacio preko nje u korner, bravo!
Poveli smo već u 1.min. utakmice nakon što su dečki odmah pritisnuli domaćina te im oduzeli loptu na njihovoj polovici, Borovac prosljeđuje odličnu loptu te Posavec P. zabija za 0:1. Nakon toga preuzimamo igru te stvaramo dvije odlične prilike u 3.i 5.min. za Krizmanića kojemu prvi šut vratar izbija u korner, a drugi lovi. U 17.min. Žordić nakon naše kontre ulazi u 16terac te šalje povratnu loptu za Meića koji u trku šutira preko gola. U 27.min. još jedna naša kontra iz koje Meić šalje odličnu loptu u prostor 16terca za Žordića kojemu šut sa 6 m odlično brani domaći vratar. Domaćin u 30.min. prvi put prijeti našem golu, jedan lopta preko gola a drugu brani Debijađi. Tu se osjetio lagani umor na našim dečkima te ekipa Sesveta zadnjih par minuta stvara lagani pritisak. U 35.min. prilika Šestaka no lopta prolazi pored vratnice gola. U 2.dijelu u 46.min. šut Kopilovića nakon odličnog dodavanja Mandića vratar skreće u korner, nakon kojeg Skok loptu šalje pored vratnice. U 59.min. prilika domaćina te pravovremena rekacija Debijađija. U 60. i 65.min. dvije odlične obrane Debijađija. Pred sam kraj, u 67.min. domaćin zabija za 1:1, a u 69.min. prilika Meića iz sobodnjaka vratar brani. Čestitke i odličnoj ekipi NK-Sesveta s kojom su utakmice uvijek odlične.
Još jednom velika POHVALA cijeloj ekipi na odličnoj igri!

SASTAV: Jan Paolo Debijađi, Skok S, Agoun T, Žordić B, Posavec D, Posavec P, Šestak B, Brzović F, Borovac T, Sedlarić F, Krizmanić K(Izmjene su vršene