nedjelja, 11. kolovoza 2013.

NK-Sesvete vs. HNK-Gorica, 11.08.2013. (11.15) prijateljska utakmica - 0:2(0:1)

Ostvarena 1.pobijeda ove sezone, rezultatom 0:2!
S obzirom da nam je ovo bila prva utakmica ove sezone, a uzimajući u obzir da još nismo kompletni, možemo biti prezadovoljni današnjom igrom naših igrača. Domaćini su istrčali u miješanom sastavu sa nekoliko igrača 99.godišta. 1.poluvrijeme igramo dominantno te ne dozvoljavamo domaćinu da stvori neku jaću opasnost za naš gol, tako da gotovo cijelo poluvrijeme mi vodimo glavnu riječ i stvaramo prilike. U prvih 14 minuta Borovac šalje 3,4 odlične lopte na Krizmanića, koji iako izlazi gotovo 1 na 1 s odličnim vratarom domaćina jednostavno ne uspijeva zabiti i to radi odličnih reakcija domaćeg vratara. No, trud se ipak isplati, te Krizmanić u 15.min. zabija za 0:1 na odličnu asistenciju Mandića, a začetnik akcije bio je ponovno Borovac. Odmah nakon toga Mandić odlično prolazi dva obrambena igrača ali mu raspoloženi vratar brani udarac, isto kao i u 29.min.. U 19.min. Stipić u naletu, nakon odlične lopte Krizmanića sa 10-tak metara promašuje priliku za gol. Domaćin je u 1.dijelu uspio samo dvaputa pogoditi prečku našeg gola. U 2.poluvrmenu nakon izmjena i osjetnog umora naših igrača domaćin seli igru na našu polovicu. Nakon triju odličnih reakcija našeg vratara Debijađija, u 59.min. ipak mi uspjevamo povećati vodstvo na 0:2 prelijepim golom Mandića koji je izlaskom 1 na 1 s vratarom istoga jednostavno zarolao te loptu ležerno pospremio u gol. Bilježimo i odličan šut Meića iz slobodnjaka kojeg je vratar domaćina krajnim naporom skrenuo u korner. U 69.min. Vidak odlično šutira no vratar brani. Domaćin u istoj minuti ponovno pogađa vratnicu.
Sve i svemu treba biti zadovljan igrom i angažmanom igrača, a pogotovo u 1.dijelu. Već u utorak novi ispit sa NK-Bistrom, a u srijedu sa NK-Interom,.... SRETNO!

SASTAV: Jan Paolo Debijađi, Vranić FŽordić B.(od 58.Šestak B.), Meić N, Đurašin M.(od 16.Stipić M.), Kopilović L.(od 36.Bradić D.), Krizmanić K, Šestak B.(od 53.Kopilović L.), Brzović F, Borovac T.(od 36.Vidak M.), Mandić A
KLUPA: Stipić M, Bradić D, Vidak M.
STRIJELCI: 0:1 Krizmanić K.(14.min.), 0:2 Mandić A.(59.min.).