nedjelja, 27. listopada 2013.

NK-V.Mlaka vs.HNK-Gorica II, 27.11.2013. (11:30h), 10.kolo 1.ŽNL -1:8(0:3)

Ostvarena druga pobjeda u nizu rezultatom 1:8(0:3).
Ovu smo utakmicu očekivano pobjedili. Što se same igre tijekom utakmice tiče, pogotovo u 1.poluvremenu, i ne možemo biti previše zadovoljni. Ekipa V.Mlake istrčala je sa 10 igrača, a naša ekipa to nije znala dovoljno dobro iskoristiti. U tom 1.dijelu nismo znali igrom stvarati tog igrača više, te se je previše pokušavalo dubinskim loptama doći do gola, a to je dovodilo do velikog broja zaleđa. U 2.poluvremenu izmjenama se dobilo na svježini, više se počelo igrati brzim pasevima i na prebacivanju strana, tako da je to i rezultiralo stvaranju viška igrača na bokovima te lakšem približavanju golu domaćina. Usprkos svemu naravno da treba cijeloj ekipi čestita na ovoj pobjedi jer su je svi zajedno i zaslužili. Imali smo dosta promašenih prilika ali smo i zabili mnogo golova od kojih jedan iz penala. Gol za 1:8 primili smo u zadnjim minutama susreta iz slobodnog udarca sa cca18m, a to je ujedno bio jedini udarac u okvir našeg gola.
U 5.min. za 0:1 zabija Krizmanić na dodavanje Sedlarića. Sedlarić u 13.i 22.min. ne realizira situacije u kojima izlazi sam na vratara. U 21.min. Agoun zabija za 0:2 nakon odlične lopte Borovca. U 26.i 28. gol promašuju 2xAgoun i 1xKrizmanić. U 30.min. Sedlarić obilazi golmana i zabija za 0:3. U 38.min. Krizmanić obilazi vratar domaćina i zabija za 0:4 desnom nogom. U 40.i 42. vratar brani udarce Petrovića i Trumbetaša. U 44.min najljepši potez na utakmici; Mandić petom zabija za 0:5. U 52.min. iz penala za 0:6 zabija Šestak. Nakon toga još 6,7 odličnih prilika naših igrača od kojih nekoliko lopti brani domaći vratar, a nekoliko ih prolazi tik uz vratnice. U 55.min. Kopilović pogađa vratnicu. U 59.min. za 0:7 zabija Mandić na dodavanje Petrovića. Za 0:8 Krizmanić na dodavanje Šestaka. Čestitke cijeloj ekipi!
Sljedeće nedjelje u goste nam dolazi ekipa NK-Zeline, a u subotu se sprema fešta u Obrezini na koju smo pozvani da odigramo revijalnu utakmicu sa njihovom ekipom. Tamo se sprema i roštilj,.....

SASTAV: Jan Paolo Debijađi (od 36.Zagorac I.) Žordić B.(od 36.Vranić F.), Skok S.(od 46.Kopilović L.), Agoun T.(od 36.Mandić A.), Posavec P.(od 46.Vidak M.), Krizmanić K, Šestak B, Brzović F, Borovac T.(od 36.Petrović J.), Sedlarić F.(od 36.Trumbetaš M.), Posavec D.

KLUPA: Petrović J, Vranić F, Trumbetaš M, Vidak M, Mandić A, Kopilović L, Zagorac I.

STRIJELCI: 0:1 Krizmanić K.(5.min.), 0:2 Agoun T.(21.min.), 0:3 Sedlarić F.(30.min.), 0:4 Krizmanić K.(38.min.), 0:5 Mandić A.(44.min.), 0:6 Šestak B.(p)(52.min.), 0:7 Mandić A.(59.min.), 0:8 Krizmanić K.(61.min.), 1:8 Huzjak L.(68.min.).