subota, 15. ožujka 2014.

NK-Bistra vs.HNK-Gorica II, 15.03.2014. (10:00h), 14.kolo 1.ŽNL - 1:1(1:0)

Šteta, šteta, šteta,..... 2.poluvrijeme naša odlična igra i dominacija... rezultat samo 1:1.
....napokon stigli dresovi, a i naši šminkeri su bili na nivou, hi! Odlična utakmica protiv odličnog suparnika, suparnika koji nas nije impresionirao. Vidjelo se da smo jači, odnosno zreliji nego što smo bili u prvoj utakmici. Naši su dečki odigrali odličnu utakmicu, pogotovo 2.poluvrijeme u kojem su u potpunosti dominirali, ali ne i realizirali. Čestitam dečkima na odličnoj predstavi (ovom prilikom pozivam i roditelje, odnosno navijače koji rijeđe ili gotovo nikad ne dolaze na utakmice naših klinaca, da neka dođu i pogledaju....isplati se!).
Od samog početka počeli smo stvarati pritisak ali ipak je 1.udarac u okvir uputila ekipa Bistre u 5.min. ali bezopasno, Debijađi hvata loptu. U 8.min. imamo prvu odličnu priliku kada Posavec sa nekih 20m šutira prema golu, lopta dolazi do Šestaka koji šutira pored same vratnice. Rekao bih da smo dalje mi kontrolirali loptu do 20.min. Domaćin izvodi sobodnjak sa 18m po sredini ali se lopta os zida odbija ravno u ruke našeg vratara. I onda iz 1.ozbiljnije prilike primamo gol za 1:0, igrač se nakon naše greške sjurio u 16terac i zabio. Nakon toga u 26.min. odlična lopta Borovca u prostor za Sedlarića koji šutira, ali vratar brani. Odmah u 27.min. odličan slobodnjak Posavca P, domaći vratar brani. U 29.min. domaćin prolazi uz korner liniju u naš 16terac, šutira, Debijađi brani ali ne kontrolira loptu koju naši obrambeni igrači izbijaju u polje. U 2.poluvremenu odlična igra naše ekipe, dominacija u sredini terena, a zadnja linija sigurna. U 37. min. Meić izvodi slobodni udarac sa 25m, odličan šut koji vratar domaćina odličnom reakcijom izbija preko grede u korner. Polako se počinje zahuktavati utakmica, krive procjene suca i puno prekida. U 42.min. slobodnjak Bistre odlazi preko gola. Nakon toga u 47.min. Meić stvarao pristisak na obranu i vratara domaćina, oduzima loptu i pogađa za zaluženih 1:1.  U 50.min. Meić probija desno, šalje povratnu loptu Krizmaniću koji nesmetano šutira pored same vratnice. U 55.min.Krizmanić šutira a vratar domaćina vrhom prstiju loptu šalje u neznam koji korner za nas. Nakon kornera Agonu glavom šalje loptu pored gola. U 58.min. odlična lopta Borovca u porstor, ali sudac sudi "nepostojeće" zaleđe i prekida 100%tnu priliku za gol. U 66.min. odlično šutira ali lopta prolazi pored vratnice. U 62.min.Meić nakon kontre sam ulazi u 16terac, šutira, ali vratar loptu izbija u korner nakon kojeg Posavec šutira pored vratnice. Samo mogu pohvaliti dečke na odličnoj igri, pogotovo u 2.poluvremenu, i reči: "zaslužili smo pobjedu"! BRAVO!!!

SASTAV: Jan Paolo Debijađi, Skok S, Agoun T, Žordić B, Posavec D.(od 69.Tomić D.), Posavec P, Šestak B.(od 36.Meić N.), Brzović F, Borovac T.(od 65.Mandić A.)
Sedlarić F.(od 36.Vranić F.), Krizmanić K.(od 67.Kopilović L.).

KLUPA:  Mandić A, Meić N, Kopilović L, Vidak M,  Trumbetaš M, Vranić F, Tomić D.
NEDOSTAJU: Lugarić S.
NE NASTUPAJU: Đurašin M, Petrović J.

STRIJELCI: 1:0 Rešetar D.(23.min.), 1:1 Meić N.(47.min.).