subota, 1. ožujka 2014.

NK-HAŠK vs.HNK-Gorica II, 01.03.14. (09.00h), prijateljska utakmica-3:3(0:1)

Utakmica završila rezultatom 3:3.
Eto, dočekali smo i prvu utakmicu na velikom igralištu, vani, nakon zimske stanke i dvorane. Utakmica i nije još za neki sud o trenutnom stanju momčadi, jer s obzirom da još nismo uspjeli odraditi pošteni trening na terenu bez BLATA. Što se 1.poluvremena tiče dobro smo parirali domaćoj ekipi. Trebalo nam je malo vremena da se priviknemo na teren. Već u 4.min. domaćin ima priliku, odlična obrana našeg vratara Debijađija. Nakon još dvije promašene prilike domaćina Meić u 9.min. zabija gol iz zaleđa (gol nije priznat). U 14.min. Krizmanić sa 20m pogađa prečku, a u 21.igrač Haška također. Za 0:1 pogađa Meić iz slobodnjaka sa cca.30.m. U 32.min. imamo dvije odlične prilike, prvo vratar odlično brani šut Krizmanića, zatim šut Meića. Bilo je tu još nekoliko poluprilika sa obiju strana. U 2.poluvremenu rade se prve zamjene nakon koji gubimo bitku u sredini terena, odnosno ekipa Haška dobiva krila te jednostavno ne uspjevamo priječi centar. Naravno da je takav pritisak rezultirao pogotkom u 37.min. za 1:1 prekrasnim volejom domaćeg napadaća. U 39.min. ekipa domaćina izvodi slobodnjak sa 18m te nas greda spašava pogotka. U 42.min. obrana Debijađija, a u 46.primamo gol za 2:1. Ponovno se rade izmjene te u 56.min. prvi put prijetimo golu domaćina iz slobodnjaka sa ruba 16-terca, izvodi Brzović. Odmah nakon toga iz gužve pred golom za 2:2 zabija Agonu. Polako poćinjemo ponovno parirati u sredini terena. U 61.min. domaći obrambeni igrač nakon pritiska Krizmanića vraća loptu svome vrataru koji lovi loptu rukama-indirekt...brzo izvodimo no na našu žalost šut Krizmanića prolazi pored praznog gola. U 63.min. Krizmanić odlično prolazi u 16terac, šalje povratu Brzoviću koji u padu zabija za 2:3. U 64.min. odlična obrana domaćeg vratar nakon šuta Krizmanića. Ekipa Haška iz kontre u 65.min. smanjuje na 3:3. U zadnjoj minuti još jedna propuštena prilika domaćina.
Pripremna utakmica protiv solidne ekipe koja nam je dobro poslužila za sutrašnju utakmicu protiv Udarnika!

SASTAV: Jan Paolo Debijađi, Skok S, Agoun T, Žordić B, Petrović J, Posavec P, Posavec D, Brzović F, Đurašin M, Krizmanić K, Meić N. (Izmjene leteće u 2.dijelu. Nažalost nisam uspio pohvatati sve tako da ih niti neću napisati.)

KLUPA:  Mandić A, Vranić F, Borovac T, Lugarić S, Kopilović L, Tomić D.
NEDOSTAJU: Šestak B, Sedlarić F, Trumbetaš M, Vidak M.

STRIJELCI: 0:1 Meić N.(26.min.), 1:1 Hašk (37.min.), 2:1 Hašk (46.min.), 2:2 Agoun T.(57.min.), 2:3 Brzović F.(63.min.), 3:3 Hašk (65.min.).