nedjelja, 2. ožujka 2014.

HNK-Gorica II vs.NK-Udarnik, 02.03.14. (08.30h), prijateljska utakmica - 3:2(1:1)

Pobjeda rezultatom 3:2.
Naši su dečki odigrali jednu odličnu utakmicu u kojoj su od početka do kraja dominirali. Velike pohvale za odličnu kombinatoriku u igri, te u mnogo lijepo izrađenih gol prilika. Jedina zamjerka možda mogla bi biti u tome što ne iskorištavamo odlične prilike koje stvorimo, što bi nas u prvenstvenim utakmicama moglo koštati važnih bodova, a pogotovo zato što u tim odličnim prilikama težimo nekakvim suvišnim potezima umjesto da jednostavno zabijemo taj gol - TREBA VIŠE CIJENITI ŠANSE KOJE STVORIMO!
Tijekom 1.poluvremena (igralo se 45 min.) ekipa Udarnika zapucala je svega 2 puta prema našem golu, od čega je prvi pokušaj (19.min) bio bezopasan, a iz drugog, nakon evidentnog zaleđa postižu gol za vodstvo 0:1 u 24.min. Naš je trener vidio zaleđe ali nije sudio, baš iz gore navedenog razloga, odnosno radi olako ne iskorištenih prilika, da dečki počnu više cijeniti svoje odlično izrađene šanse. Naime do toga gola izveli smo 5 kornera, imali 8 odlično izrađenih akcija i gol prilika (sicera), a gosti su moglo bi se reči jednom prešli centar i poveli. U 30.min. Borovec presjeca loptu te lijevom nogom zabija za 1:1. Do kraja poluvremena Meić 2x šalje loptu pored same vratnice, a dvije odlične prilike Krizmanića brani vratar Udarnika. U 2.dijelu utakmice oba trenera odradili su razne izmjene, no stanje se na terenu nije bitno promijenilo. Mi smo dominirali i stvarali prilike koje nismo iskorištavali, a gosti ponovno iz jedine prilike zabijaju. U 57.min. za 2:1 zabija Krizmanića na dodavanje Kopilovića. U 60.i 72.min.odlične prilike Kopilovića uz samu vratnicu. U 66.min. Kopilović zabija za 3:1 na dodavanje Mandića. U 63.min. šut Borovca nakon jedne od mnogo odličnih kombinacije za Brzovićem golman brani. U 76.min. Udarnik zabija za 3:2 nakon slobodnog udarca sa centra, gdje lopta ulijeće u naš 16terac te nečuvani napadač nesmetano zabija. U 78.m. još jedna odlična prilika Kopilovića glavom nakon ubacivanja Posavca no golman brani. Utakmica se igrala do 85.minute. Još jednom napominjem da je su dečki na lošem terenu odigrali jednu odličnu utakmicu, u kojoj su izradili mnogo odličnih akcija, na kojoj im treba čestitati! Bravo!

SASTAV: Jan Paolo Debijađi, Skok S, Agoun T, Žordić B, Petrović J, Posavec P, Posavec D, Brzović F, Borovac T, Krizmanić K, Meić N. (Izmjene leteće u 2.dijelu. Nažalost nisam uspio pohvatati sve tako da ih niti neću napisati.)

KLUPA:  Mandić A, Sedlarić F, Kopilović L, Tomić D.
NEDOSTAJU: Šestak B, Lugarić S, Trumbetaš M, Vidak M, Đurašin M, Vranić F.

STRIJELCI: 0:1 Udarnik (24.min.), 1:1 Borovac T. (30.min.), 2:1 Krizmanić K.(57.min.), 3:1 Kopilović L.(66.min.), 3:2 Udarnik.(76.min).